• Rosa PLA Rainbow Silk Fire 1.75mm 800g

Waga netto: 800g
Średnica: 1.75 mm
Skurcz materiału: Mały
Wygląd powierzchni: Błyszcząca
Brak towaru
129.00
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty - płatność GOTÓWKĄ 0
Odbiór osobisty - przedpłata 0
Kurier 13
Paczkomaty InPost 13
Paczkomat Inpost Pobranie 15
Kurier (Pobranie) 16
Dostępność 0 szt.
EAN 5907753132000

 

Filament PLA Rainbow Silk Fire firmy Rosa3D pozwala przygotować wydruki 3D o niepowtarzalnej, ognistej kolorystyce. Każda szpula zawiera wielobarwną żyłkę w ognistych odcieniach: głębokiej czerwieni, świetlistej pomarańczy, żółci i złocistych tonów.  Co więcej, dzięki zastosowaniu unikalnego blendu materiałowego na bazie PLA, filament PLA Rainbow Silk Fire ma błyszczące wykończenie. Jedna szpula o wadze 800g netto mieści w sobie 4 pełne cykle przejść kolorów.  W 200g filamentu mieści się jeden cykl kolorystyczny. W zależności od dobranych parametrów druku (wielkość wydruku i gęstość wypełnienia), możesz zawrzeć w swoim modelu tyle kolorów, ile chcesz.

 

PLA Rainbow Silk Fire nie wymaga drukowania w zamkniętej komorze,  jednakże zalecamy wyższą temperaturę ekstruzji niż w przypadku PLA Starter.  Ten filament charakteryzuje się niskim skurczem oraz pozbawiony jest specyficznego zapachu. Wydruki z PLA Rainbow Silk Fire cechują się świetną adhezją międzywarstwową oraz bardzo dobrym odwzorowaniem szczegółów.

UWAGA! Częstotliwość oraz kolejność przechodzenia kolorów jest ustalona dla danej serii produkcyjnej. W związku z tym, pojedyncza szpula może rozpocząć się od dowolnego punktu procesu, np. jedna szpula może rozpocząć się od koloru czerwonego, a inna od pomarańczowego. Dopuszczalne są różnice w odcieniach

 

Parametry druku:

  • temperatura ekstruzji: 195-225°C
  • temperatura stołu: 40-60°C
  • nawiew: 20-100%
  • prędkość druku: 60-80 mm/s