• ZORTRAX M200 PLUS DRUKARKA 3D

Brak towaru
12164.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty - płatność GOTÓWKĄ 0
Odbiór osobisty - przedpłata 0
Kurier 13
Paczkomaty InPost 13
Paczkomat Inpost Pobranie 15
Kurier (Pobranie) 16
Dostępność 0 szt.
Waga z opakowaniem: 0.15 kg
Zostaw telefon
Zortrax M200 Plus to wydajna stacjonarna drukarka 3D dla profesjonalistów.
Drukarek Zotrax chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Zortrax M200 Plus to rozwinięcie jednej z najpopularniejszych drukarek 3D tego producenta. Posiada na wyposażeniu wszystko to, czego brakowało w starszym modelu czyli M200. Zaprojektowana z myślą o użytkownikach, dla których liczy się wysoka jakość i niskie koszty utrzymania. Zortrax M200 Plus pracuje w technologii FDM czyli takiej, w której termoplastyczne włókna osadzane są warstwa po warstwie, zmieniając cyfrowe modele w fizyczne obiekty. FDM to na dzień dzisiejszy najbardziej opłacalna metoda druku 3D, dzięki temu idealnie nadaje się na szybkie prototypowanie jak i niskoseryjnej produkcji.
  Niezawodność i ciągła praca bez nadzoru
W przypadku długich wydruków niezawodność jest sprawą priorytetową. Drukarka Zortrax M200 PLUS została zaprojektowana jako podstawowa jednostka produkcyjna dla dużych drukarni 3D. Dzięki czemu jest przeznaczona do niezawodnej i nienadzorowanej pracy przez długi czas. Oprogramowanie Z-SUITE posiada funkcje do zarządzania farmą drukarek za pomocą modułu WIFI. To rozwiązanie sprawia, że operator może szybciej wprowadzić zmiany w projektach i zachować płynną produkcję.
  Farmy drukarek 3D 
Dzięki funkcjom, które są na wyposażeniu każdego modelu Zortraxa M200 Plus stworzenie farmy drukarek stało się jeszcze prostsze. Farma taka znacznie przyśpiesza produkcję, zwiększając liczbę projektów, które możemy wydrukować w tym samym czasie. Pracownicy działu prototypowania mogą szybko przetestować różne warianty swoich pomysłów, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie, nad którym pracują. Każdy z pracowników może wybrać dostępną drukarkę i zacząć drukowanie. Sprawdza się to zarówno w dużych korporacjach jak i mniejszych firmach.
  Najważniejsze funkcje Zortrax M200 PLUS
          Ekosystem ZORTRAX  
Ekosystem Zortraxa składa się z oprogramowania Z-SUITE i dedykowanych filamentów zaprojektowanych specjalnie do bezproblemowej pracy z drukarką Zortrax. Materiały zewnętrzne również są obsługiwane, co znacząco poszerza możliwości zaawansowanych użytkowników produktów Zortrax. Drukarka Zortrax M200 Plus jest bardzo łatwa i intuicyjna w obsłudze, nawet dla osób nieprzeszkolonych. Użytkownicy zaawansowani mogą wyjść poza schemat i próbować nowych rozwiązań.
Drukarka Zortrax M200 Plus jest gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka. Po prostu podłącz i zacznij drukowanie bez dodatkowego montażu. Ekran dotykowy sprawia, że wybór funkcji jest szybki i prosty.
Pliki do druku mogą być przesyłane do drukarki za pomocą WIFI, łącza ethernet, lub za pomocą dowolnego nośnika USB.
  DANE TECHNICZNE               ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
Drukarka 3D, głowica V3, panele boczne, Z-SUITE, Starter Kit, szpula materiału, ulepszony uchwyt na szpulę
DODATKOWE INFORMACJE
Każda dostarczana drukarka przepracowuje do 50 godzin podczas testów próbnych w trakcie kontroli jakości.
Wszystkie informacje znajdujące się w tej broszurze i specyfikacji mogą zostać zmienione bez powiadomienia.
 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.