wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Spectrum Filaments

Kontakt

  • NIP: 531-161-59-18
  • E-mail:sklep@3drukarki.slask.pl
  • Telefon32 444 63 32
  • Godziny działania sklepucodziennie 8.00 - 16.00, w soboty nieczynne

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Spectrum Filaments

Spectrum Filaments
Spectrum Filaments to producent to jedna z młodszych firm działających w branży druku 3D. Spectrum Filaments produkuje od 2015 roku — od początku powstała, aby zaistnieć na rynku, jako producent filamentów. Firma Spectrum Filaments to młodzi ludzie mający doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Siedzibą firmy są Pęcice pod Warszawą.

Głównym założeniem firmy Spectrum Filaments jest dostarczanie najwyższej jakości produktów przy zachowaniu akceptowalnej na polskim rynku ceny.W ofercie znajdziemy takie materiały do druku 3D jak PLA, materiał ABS, PET, jak również nietypowe służące do realizacji najbardziej nietypowych zadań typu guma, kamień. Szerokie spectrum kolorów oferowanych produktów to gwarancja, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. W ofercie posiadamy kolory podstawowe, czyli czarny, biały, czerwony, niebieski, zielony, żółty, jak również kolory nietypowe srebrny, złoty, kolor rdzy. Firma Spectrum Filaments to produkty, które musisz mieć, aby przekonać się, jak dużo daje odpowiedni produkt!


Spectrum Filaments – w sklepie 3drukarki / O. Śląsk


Od początku działania naszego sklepu postanowiliśmy stawiać jedynie na sprawdzone i niezawodne rozwiązania, dlatego w naszym portfolio znalazły się produkty z firmy Spectrum Filaments.Jeden ze wspólników Spectrum w wywiadzie dla portalu CD3D.pl powiedział „Skupiamy się na robocie” – jak do tej pory to podejście skuteczne a firma stale się rozwija na tak trudnym rynku, jakim jest druk 3D.

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl