• COROPad Magnetic Flex System 202x202 mm

Brak towaru
239.00
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty - płatność GOTÓWKĄ 0
Odbiór osobisty - przedpłata 0
Kurier 13
Paczkomaty InPost 13
Paczkomat Inpost Pobranie 15
Kurier (Pobranie) 16
Dostępność 0 szt.
EAN 5902643832114

COROPad Magnetic Flex System – to rozwiązanie wykorzystujące dobrze znaną podkładkę adhezyjną COROPad połączoną z elastyczną płytą oraz bazą magnetyczną. Stworzone z myślą zapewnienia idealnej przyczepności drukowanego modelu do podłoża oraz jego prostego oddzielenia po zakończeniu procesu druku 3D.

W systemie tym wyodrębnić można dwie główne składowe:

COROPad Magnetic Base – stanowi podłoże magnetyczne z warstwą klejową, która umożliwia jego stałe przyklejenie do stołu roboczego drukarki 3D. Baza magnetyczna służy do szybkiej i wygodnej instalacji drugiej części całego systemu – COROPad Flex Plate, który wystarczy położyć na COROPad Magnetic Base.

COROPad Flex Plate – to pięciowarstwowa elastyczna płyta o właściwościach ferromagnetycznych. Proces druku 3D odbywa się bezpośrednio na niej, a po jej zakończeniu można zdjąć COROPad Flex Plate i wygiąć, w celu prostego oddzielenia wydrukowanego modelu (modeli) od podłoża COROPad. Wykorzystana wysokogatunkowa stal sprężynowa stanowiąca główny rdzeń COROPad Flex Plate pozwala na wielokrotne wyginanie całej płyty bez obawy przed jej zniekształceniem. Dodatkowo podkładka COROPad stanowi wymienny element całej płyty i w przypadku jej zużycia może zostać samodzielnie wymieniona przez użytkownika.

• Dzięki odpowiedniej sztywności, aplikacja na stół roboczy jest bardzo prosta i zajmuje ok. 30sek.

• Możliwa ciągła praca w wysokich temperaturach.

• Rozmiary dostosowane do najpopularniejszych drukarek 3D.

• Rozmiar na aukcji :202x202

  • Produkty podobne