• DIMAFIX AREOZOL 400ml

Brak towaru
55.50
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty - płatność GOTÓWKĄ 0
Odbiór osobisty - przedpłata 0
Kurier 13
Paczkomaty InPost 13
Paczkomat Inpost Pobranie 15
Kurier (Pobranie) 16
Dostępność 0 szt.
EAN 8436556020018

Masz dość cięgle odklejających się wydruków od platformy roboczej? Jeśli tak to Dimafix jest dla Ciebie!

Drukujesz dużo i często duże obiekty i szukasz rozwiązania na podwijające się krawędzie spowodowane dużym skurczem materiałów? Drukujesz z filamentu PLA, ABS, HIPS, PVA? jeśli tak, to przeczytaj jak preparat ten może pomóc Ci w codziennej pracy z drukarką.

Dimafix to klej do drukarki 3D, dzięki któremu, Twoje wydruki pozostaną tam gdzie zacząłeś je drukować, czyli na platformie roboczej. Praca z preparatem wymaga użycia podgrzewanego stołu roboczego. Klej ten doskonale sprawdzi się przy dużych wydrukach 3D - zwiększa przyczepność wydruku. Łatwa aplikacja Dimafix, dobre właściwości adhezyjne i skuteczność czynią z tego spreju produkt o szerokim zakresie zastosowań. Wystarczy spryskać preparatem Dimafix pole robocze drukarki, włączyć grzanie i zacząć drukować, pamiętając o poprawnym ustawieniu odległości dyszy. Klej ten musi być używany wraz z drukarkami wyposażonymi w funkcję grzania.

Siła klejenia dimafix

Klej ten to produkt łatwy w użyciu i skuteczny – sprawdź go!

Zasada działania Dimafix jest następująca:

•    powyżej 65 stopni następuje klejenie wydruku 3D do stołu

•    poniżej 65 stopni wydruki można łatwo odseparować od stołu drukarki 3D.

Dzięki Dimafix możemy drukować z materiałów takich jak ABS, PLA, PVA, HIPS, TPE

– oszczędzając czas i pieniądze – zakup w naszym sklepie to bezpieczeństwo i szybkie realizacje zamówień. Aby usunąć klej z powierzchni stołu roboczego drukarki 3D wystarczy umyć go chłodną wodą. Jak podaje producent puszka wystarcza na około 100 wydruków, co daje nam koszt jednego wydruku na poziomie około 0.47 zł. To cztery strefy, które każdy z Was może dowolnie wykorzystać - najlepsze rezultatu uzyskuje się na drukarkach 3D, które są w stanie rozgrzać stół drukarki do temperatury 95 stopni i więcej. Taka temperatura pozwoli na wydruki 3D o dowolnej geometrii i dowolnym czasie trwania całego procesu. Możemy drukować dużą liczbę elementów w jednym czasie bez obaw o odklejenie się wydruków.

Bardzo łatwe nakładanie preparatu jak również proste czyszczenie stolika drukarki po zakończonym wydruku to główne atuty preparatu. Wystarczy spryskać preparatem szkło robocze i odczekać kilka chwil aż odparuje. Klej do działania wymaga podgrzania stołu do minimalnej temperatury 60 stopni. Dlatego też można go stosować jedynie w przypadkach drukarek, które są wyposażone w podgrzewaną platformę roboczą.

Dimafix 3D stosowany jest na całym świecie, a jego dobre rekomendacje od użytkowników dają gwarancję niezawodności- to produkt sprawdzony i przetestowany.

Pamiętaj!

Aplikując preparat zawsze wyjmuj szybę lub cały stół z drukarki!  Nie psikaj klejem do wnętrza drukarki, ponieważ możesz spowodować sklejenie się elementów ruchomych i drukarka będzie wymagała dokładnego czyszczenia lub ulegnie całkowitemu uszkodzeniu.