• Filament PLA Matt Deep Black Spectrum Filaments

Waga netto: 1 kg
Kolor: Czarny
Średnica: 1.75 mm
Skurcz materiału: Mały
Wygląd powierzchni: Matowa
Brak towaru
117.00
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty - płatność GOTÓWKĄ 0
Odbiór osobisty - przedpłata 0
Kurier 13
Paczkomaty InPost 13
Paczkomat Inpost Pobranie 15
Kurier (Pobranie) 16
Dostępność 0 szt.
EAN 5903175651754

Spectrum PLA MATT Deep Black to materiał na bazie PLA, który został zmodyfikowany chemicznie, aby uzyskać matowe powierzchnie wydruków. Ta zmiana wpłynęła również na poprawę niektórych właściwości materiału, takich jak odporność temperaturowa, udarność oraz zmniejszenie kruchości. Dodatkowo, stabilizacja UV zapewnia dłuższą trwałość wydruków.

Spectrum PLA MATT Deep Black cechuje się niskim skurczem po schłodzeniu, wysoką sztywnością oraz zwiększoną adhezją między warstwami i platformą roboczą. Wydruki wykonane z tego materiału charakteryzują się estetycznym wyglądem dzięki matowej powierzchni, która minimalizuje widoczność warstw na powierzchniach bocznych.

Materiał ten jest idealny do zastosowań, w których ważne są walory estetyczne, takich jak projektowanie wnętrz, modele architektoniczne czy prototypowanie wzorów przemysłowych celem wizualizacji koncepcji.

Filament Spectrum PLA MATT dostępny jest na designerskiej szpuli, na której znajdują się informacje o materiale oraz rekomendowanej temperaturze drukowania. Każda szpula jest zapakowana próżniowo z pochłaniaczem wilgoci, co gwarantuje dłuższą trwałość materiału.


Parametry drukowania PLA Matt Deep Black:

  • Temperatura drukowania: 190-230°C
  • Podgrzewany stół: wymagany
  • Temperatura stołu: 0-45°C
  • Prędkość druku: 40-110mm/s
  • Ogrzewana komora robocza: niewymagana