• Filament Rosa Multicolour Silk Pacific

Waga netto: 800g
Kolor: wielokolorowy
Średnica: 1.75 mm
Skurcz materiału: Mały
Wygląd powierzchni: Błyszcząca
Brak towaru
129.00
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty - płatność GOTÓWKĄ 0
Odbiór osobisty - przedpłata 0
Kurier 13
Paczkomaty InPost 13
Paczkomat Inpost Pobranie 15
Kurier (Pobranie) 16
Dostępność 0 szt.
EAN 5907753132338

Filament Rosa Multicolour Silk Pacific to wyjątkowy materiał do druku 3D o niepowtarzalnym, pięknym wykończeniu. Każda szpula zawiera żyłkę w intensywnych odcieniach morskiej głębi. Ten przepiękny blend kolorystyczny pozwala na tworzenie wyjątkowych projektów, które będą przyciągać uwagę każdego.

Materiał ten powstał z zastosowaniem unikalnego blendu na bazie PLA, dzięki czemu charakteryzuje się  wytrzymałością, a także łatwością w druku. Filament Rosa Multicolour Silk Pacific drukuje się na tych samych ustawieniach co klasyczne PLA, a adhezja między warstwami jest znakomita. Dzięki temu materiał ten będzie idealnym wyborem dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z drukiem 3D.

Jedna szpula o wadze 800g netto mieści w sobie niemal 5 pełnych cykli kolorów. Jeden cykl kolorystyczny to tylko 170g, co oznacza, że w zależności od dobranych parametrów druku (wielkość wydruku i gęstość wypełnienia), można zawrzeć w swoim modelu tyle kolorów, ile się chce. Przejścia kolorystyczne widoczne na wydruku są zależne od wielkości modelu oraz gęstości wypełnienia.

UWAGA! Częstotliwość oraz kolejność przechodzenia kolorów jest ustalona dla danej serii produkcyjnej. W związku z tym, pojedyncza szpula może rozpocząć się od dowolnego punktu procesu, np. od koloru ciemnozielonego, a inna od granatu. Dopuszczalne są różnice w odcieniach, co tylko dodaje uroku wydrukom z tego materiału.

 


 

  • Temperatura ekstruzji: 195-225 °C
  • Temperatura stołu: 40-60 °C
  • nawiew: 50-100%
  • prędkość druku: 60-80 mm/s