• Filament przejściowy PLA Premium 1 kg Spectrum Filaments

Waga netto: 1 kg
Kolor: wielokolorowy
Średnica: 1.75 mm
Skurcz materiału: Mały
Wygląd powierzchni: Błyszcząca
Brak towaru
50.00
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty - płatność GOTÓWKĄ 0
Odbiór osobisty - przedpłata 0
Kurier 13
Paczkomaty InPost 13
Paczkomat Inpost Pobranie 15
Kurier (Pobranie) 16
Dostępność 0 szt.
EAN 5905527470112

Filament przejściowy Spectrum Filaments PLA to wysokiej jakości materiał drukarski, który został zaprojektowany z myślą o drukarkach 3D. Ten filament łączy w sobie kilka kolorów, co pozwala na uzyskanie interesujących efektów wizualnych na wydrukach.

Produkt ten został wykonany z PLA, czyli kwasu polilaktykowego - biodegradowalnego tworzywa sztucznego, które jest jednym z najbardziej popularnych materiałów do druku 3D. PLA cechuje się wytrzymałością mechaniczną i sztywnością, a jednocześnie jest łatwy w druku i przystępny cenowo.

Filament przejściowy Spectrum Filaments PLA jest kompatybilny z większością drukarek 3D i charakteryzuje się łatwym użyciem.

Jeśli szukasz wyjątkowego materiału drukarskiego, który pozwoli Ci uzyskać interesujące, przejściowe efekty kolorystyczne na swoich wydrukach, to filament przejściowy Spectrum Filaments PLA jest idealnym wyborem.

 


 

Jak drukować filamentem przejściowym PLA:

  • Temperatura drukowania: 185-215°C
  • Podgrzewany stół: wymagany
  • Temperatura stołu: 0-45°C
  • Prędkość druku : 40-150mm/s
  • Ogrzewana komora robocza: niewymagana

 

Filament przejściowy powstaje w trakcie przezbrajania produkcji na inny kolor filamentu. W efekcie zmiany pigmentacji powstaje efekt płynnej zmiany koloru. Produkt może cechować się większym wahaniem średnicy niż deklarowana przez producenta dla produktów seryjnych jak również gorszej jakości nawinięciem.

Filament nie posiada określonego koloru, na szpuli znajdują się przejścia tonalne kolorów. Zapakowany jest w szary karton zastępczy.