• Flashforge Creator PRO II

Brak towaru
4337.80
Wysyłka w ciągu towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty - płatność GOTÓWKĄ 0
Odbiór osobisty - przedpłata 0
Kurier 13
Paczkomaty InPost 13
Paczkomat Inpost Pobranie 15
Kurier (Pobranie) 16
Dostępność 0 szt.
EAN 6971940403616

Creator Pro II to stabilna i otwarta materiałowo drukarka 3D. Dwie niezależne głowice umożliwiają druk dwumateriałowy oraz stosowanie podpór z innych materiałów, np. rozpuszczalnych w wodzie (PVA). Niezależność ich pracy pozwala uniknąć mieszania się dwóch filamentów w jednym wydruku. Zastosowanie nowych blokad zapobiega wyciekowi filamentu, gdy jedna z głowic jest w spoczynku.

Konstrukcja maszyny wpływa na osiągnięcie większej wydajności, pozwalając na duplikowanie elementu drukowanego w jednym procesie. Urządzenie posiada podgrzewany stół umożliwiający pracę z bardziej wymagającymi tworzywami.

Wbudowany wentylator chłodzący błyskawicznie chłodzi wydruki tuż przy głowicy, co bezpośrednio wpływa na uzyskiwanie doskonałej jakości małych detali i ogranicza konieczność stosowania podpór.

Metalowy szkielet oraz obudowa drukarki sprawiają, że jest ona bardziej odporna na czynniki zewnętrzne. Zapewnia jej stabilność i powtarzalność pracy przez tysiące godzin.

Ustawiony pod kątem 45° kolorowy, dotykowy panel LCD poprawia widoczność oraz komfort pracy.Dzięki dotykowemu interfejsowi obsługa maszyny jest intuicyjna, a klasyczna, zamknięta konstrukcja maszyny zapewnia wysoką jakość wydruków, w szczególności w przypadku drukowania z ABS.

Drukarka przetestowana m.in. na materiałach: PLA, ABS, materiał drewnopodobny, PETG, TPU, Nylon, Lucent, Glace, Matt, HiPS.

  • Produkty podobne