• ReFill PLA-Silk Gold Rosa 3D 1 kg

Waga netto: 1 kg
Kolor: Złoty
Średnica: 1.75 mm
Skurcz materiału: Mały
Rodzaj: PLA SILK
Wygląd powierzchni: Błyszcząca
Brak towaru
101.19
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty - płatność GOTÓWKĄ 0
Odbiór osobisty - przedpłata 0
Kurier 13
Paczkomaty InPost 13
Paczkomat Inpost Pobranie 15
Kurier (Pobranie) 16
Dostępność 0 szt.
EAN 5907753132734

Rosa 3D z dumą prezentuje ReFill PLA-Silk Gold - nowoczesny filament, który podkreśli estetykę Twoich 3D projektów. Znany z najwyższej jakości, filament ten oferuje połączenie trwałości PLA z niepowtarzalnym wykończeniem w kolorze złota.

Główne Cechy:

  1. Złoty Blask Silk: ReFill PLA-Silk Gold to prawdziwy klejnot w świecie filamentów 3D. Jego złoty odcień w połączeniu z efektem jedwabistego połysku nadają Twoim wydrukom niepowtarzalny, luksusowy charakter.

  2. Łatwość Druku: Dzięki precyzyjnej formule i równomiernemu rozprzestrzenianiu się materiału, ten filament zapewnia wyjątkową łatwość druku. Bezproblemowo przekształca Twoje projekty z wizji na rzeczywistość.

  3. Trwałość PLA: Wykorzystując kwas polilaktynowy (PLA), ReFill nie tylko gwarantuje wyjątkowy wygląd, ale również dba o środowisko. PLA to biodegradowalny materiał, co sprawia, że jesteś ekologiczny, jednocześnie osiągając doskonałe rezultaty.

  4. Uniwersalność Zastosowań: Niezależnie od tego, czy tworzysz prototypy, modele artystyczne czy elementy użytkowe, ReFill PLA-Silk Gold sprosta Twoim oczekiwaniom. To wszechstronny filament dla każdego entuzjasty druku 3D.

Zalecane parametry drukowania:

  • temperatura ekstruzji 195-225°C
  • temperatura stołu: 40-60°C
  • nawiew: 50-100%

Filament można drukować na stołach niepodgrzewanych. W razie problemów z adhezją zalecamy stosowanie środka adhezyjnego.

Razem zadbajmy o środowisko! ROSA 3D Filaments prowadzi konsekwentną politykę w kwestii opakowań – Używamy naturalnych, niefoliowanych kartonów z recyklingu, na szpule wybraliśmy materiał o bardzo niskim śladzie węglowym, a teraz przyszła kolej na eliminację szpul.

Masz wybór! Możesz kupić filament na naszej ekologicznej szpulce lub całkowicie bez szpuli. Dbając o wygodę i najwyższy standard naszych produktów zdecydowaliśmy się umieścić filament na tekturowej gilzie wyprodukowanej przy użyciu wyłącznie certyfikowanych, bioprzyjaznych ekologicznych klejów. Umieszczenie filamentu na gilzie ułatwia jego użycie. Kształt nawoju jest stabilny i daje gwarancję satysfakcji.