• Rosa 3D filament przejściowy refill Pla Silk 1.75 mm 1kg

Waga netto: 1 kg
Kolor: inny
Średnica: 1.75 mm
Skurcz materiału: Mały
Wygląd powierzchni: Błyszcząca
Brak towaru
52.00
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty - płatność GOTÓWKĄ 0
Odbiór osobisty - przedpłata 0
Kurier 13
Paczkomaty InPost 13
Paczkomat Inpost Pobranie 15
Kurier (Pobranie) 16
Dostępność 0 szt.
EAN 5907753133052

PLA-Silk mix kolorów to trwały i łatwy w użyciu filament, który charakteryzuje się intensywnymi kolorami i doskonałym połyskiem. Wydruki wykonane z filamentów z linii produktów PLA-Silk mają atrakcyjną świetlistą powierzchnię.

Filament PLA-Silk zachwyca głębokimi kolorami i niezwykłym jedwabistym połyskiem.

W wersji refill outlet mix kolorów kupujesz sam filament bez szpuli. Szpulę należy albo wydrukować we własnym zakresie ewentualnie przewinąć lub skorzystać z projektów dostępnych w internecie.

PLA-Silk możesz drukować na tych samych ustawieniach, co PLA Starter. Nie jest wymagane obniżanie prędkości druku. Filament jest błyszczący już na szpuli, połysk nie powstaje jedynie w trakcie druku, więc pozwala na dość dużą swobodę w doborze temperatury. Niemniej jednak zawsze zalecamy na początku wydrukowanie wieży temperaturowej.

Charakteryzuje się niskim skurczem oraz brakiem nieprzyjemnego zapachu. Wydruki z PLA-Silk cechują się świetną adhezją warstw oraz bardzo dobrym odwzorowaniem szczegółów.

Filament jest wyprodukowany mieszanki tworzyw na bazie biodegradowalnego biopolimeru PLA. Stworzony został jedynie ze składników dopuszczonych do kontaktu z żywnością. W przypadku produktów, które mają kontakt z żywnością, obowiązek certyfikacji spoczywa na wytwórcy produktu końcowego


Jak drukować filament Silk PLA od Rosa?:

  • temperatura ekstruzji 185-225°C
  • temperatura stołu: 40-60°C
  • nawiew: 50-100%

Filament można drukować na stołach niepodgrzewanych. W razie problemów z adhezją zalecamy stosowanie środka adhezyjnego.


Parametry Filamentu :

  • Średnica: 1,75 mm
  • Waga: 1000 g (zapakowany w torbę foliową z pochłaniaczem wilgoci)
  • kolor: Mix - losowy

 

Produkt może cechować się większym wahaniem średnicy niż deklarowana przez producenta dla produktów seryjnych.
Filament wysyłany jest losowo - oznacza to, że nie ma możliwości wybrania koloru. Zapakowany jest w worek strunowy z pochłaniaczem wilgoci. Na szpuli kolor może być niejednolity, przechodzić w inny. Kupując przejściówkę akceptujesz jego niedoskonałości.