• ZORTRAX M300 DUAL

Brak towaru
22076.04
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty - płatność GOTÓWKĄ 0
Odbiór osobisty - przedpłata 0
Kurier 13
Paczkomaty InPost 13
Paczkomat Inpost Pobranie 15
Kurier (Pobranie) 16
Dostępność 0 szt.
Zortrax M300 Dual  to drukarka 3D łącząca jakość i duże pole robocze w jednym urządzeniu. Wyposażona jest w dwie głowice drukujące, dzięki którym mamy możliwość druku z materiałów podporowych.
Desktopowa drukarka 3D Zortrax M300 Dual cechuje się możliwością tworzenia dużych i skomplikowanych wydruków. Posiada obszar roboczy o rozmiarach, które pozwalają na drukowanie dużych modeli w całości. Została wyposażona w zaawansowane czujniki, które nadzorują drukowanie i zapewniają bezpieczeństwo wydruku od początku do końca. Tak jak w przypadku M200 Plus - drukarkę tą możemy podłączyć do komputera na kilka sposobów. Możemy tworzyć farmy drukarek i zarządzać nimi z jednego miejsca.
  Niezawodność i ciągła praca bez nadzoru
W przypadku długich wydruków niezawodność jest sprawą priorytetową. Drukarka Zortrax M300 DUAL została zaprojektowana jako podstawowa jednostka produkcyjna dla drukarni wymagających dużego pola roboczego. Dzięki czemu jest przeznaczona do niezawodnej i nienadzorowanej pracy przez długi czas. Wyposażona jest w system przywracania wydruku po ustaniu zasilania.  Oprogramowanie Z-SUITE posiada funkcje do zarządzania farmą drukarek za pomocą modułu WIFI. To rozwiązanie sprawia, że operator może szybciej wprowadzić zmiany w projektach i zachować płynną produkcję.
Farmy drukarek 3D 
Dzięki funkcjom, które są na wyposażeniu każdego modelu Zortraxa M300 DUAL stworzenie farmy drukarek stało się jeszcze prostsze. Farma taka znacznie przyśpiesza produkcję, zwiększając liczbę projektów, które możemy wydrukować w tym samym czasie. Pracownicy działu prototypowania mogą szybko przetestować różne warianty swoich pomysłów, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie, nad którym pracują. Każdy z pracowników może wybrać dostępną drukarkę i zacząć drukowanie. Sprawdza się to zarówno w dużych korporacjach jak i mniejszych firmach.
 
Najważniejsze funkcje Zortrax M300 DUAL        
   
Ekosystem Zortraxa składa się z oprogramowania Z-SUITE i dedykowanych filamentów zaprojektowanych specjalnie do bezproblemowej pracy z drukarką Zortrax. Materiały zewnętrzne również są obsługiwane, co znacząco poszerza możliwości zaawansowanych użytkowników produktów Zortrax. Drukarka Zortrax M300 Dual jest bardzo łatwa i intuicyjna w obsłudze, nawet dla osób nieprzeszkolonych. Użytkownicy zaawansowani mogą wyjść poza schemat i próbować nowych rozwiązań.
Drukarka Zortrax M300 Dual jest gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka. Po prostu podłącz i zacznij drukowanie bez dodatkowego montażu. Ekran dotykowy sprawia, że wybór funkcji jest szybki i prosty.
Pliki do druku mogą być przesyłane do drukarki za pomocą WIFI, łącza ethernet, lub za pomocą dowolnego nośnika USB.
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
Drukarka, panele boczne, Z-SUITE, Starter Kit, 2 szpule materiału (Z-PETG, Z-SUPPORT Premium), 1x płyta perforowana, 1x płyta szklana, 2x uchwyty na szpulę, Moduł na filament supportowy
DODATKOWE INFORMACJE
Każda dostarczana drukarka przepracowuje do 90 godzin podczas testów próbnych w trakcie kontroli jakości.
Wszystkie informacje znajdujące się w tej broszurze i specyfikacji mogą zostać zmienione bez powiadomienia.
  DANE TECHNICZNE    
Materiały zewnętrzne obsługiwane
       
  • Produkty podobne