• ZORTRAX M300 PLUS - DRUKARKA 3D

Brak towaru
17084.70
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty - płatność GOTÓWKĄ 0
Odbiór osobisty - przedpłata 0
Kurier 13
Paczkomaty InPost 13
Paczkomat Inpost Pobranie 15
Kurier (Pobranie) 16
Dostępność 0 szt.
Zortrax M300 Plus to drukarka 3D łącząca jakość i duże pole robocze w jednym urządzeniu.
Ta desktopowa drukarka tworzy duże modele w jednym wydruku, Posiada ona jedno z największych pól roboczych w swojej klasie. Technologia FDM, w której pracuje jest gwarantem niskiej ceny wydruku, a marka Zortrax gwarantuje niezrównaną jakość tego produktu. Tak jak w przypadku M200 Plus - drukarkę tą możemy podłączyć do komputera na kilka sposobów. Możemy tworzyć farmy drukarek i zarządzać nimi z jednego miejsca.
  Niezawodność i ciągła praca bez nadzoru
W przypadku długich wydruków niezawodność jest sprawą priorytetową. Drukarka Zortrax M300 PLUS została zaprojektowana jako podstawowa jednostka produkcyjna dla drukarni wymagających dużego pola roboczego. Dzięki czemu jest przeznaczona do niezawodnej i nienadzorowanej pracy przez długi czas. Oprogramowanie Z-SUITE posiada funkcje do zarządzania farmą drukarek za pomocą modułu WIFI. To rozwiązanie sprawia, że operator może szybciej wprowadzić zmiany w projektach i zachować płynną produkcję.
Farmy drukarek 3D 
Dzięki funkcjom, które są na wyposażeniu każdego modelu Zortraxa M300 Plus stworzenie farmy drukarek stało się jeszcze prostsze. Farma taka znacznie przyśpiesza produkcję, zwiększając liczbę projektów, które możemy wydrukować w tym samym czasie. Pracownicy działu prototypowania mogą szybko przetestować różne warianty swoich pomysłów, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie, nad którym pracują. Każdy z pracowników może wybrać dostępną drukarkę i zacząć drukowanie. Sprawdza się to zarówno w dużych korporacjach jak i mniejszych firmach.
Poniżej porównanie wielkości drukarek - po lewej M200 Plus a po prawej M300 Plus. Filtry HEPA widoczne na zdjęciach są opcjonalne. Aby zakupić drukarkę już z filtrem HEPA zobacz inne nasze produkty.
Najważniejsze funkcje Zortrax M300 PLUS
        Ekosystem ZORTRAX  
Ekosystem Zortraxa składa się z oprogramowania Z-SUITE i dedykowanych filamentów zaprojektowanych specjalnie do bezproblemowej pracy z drukarką Zortrax. Materiały zewnętrzne również są obsługiwane, co znacząco poszerza możliwości zaawansowanych użytkowników produktów Zortrax. Drukarka Zortrax M300 Plus jest bardzo łatwa i intuicyjna w obsłudze, nawet dla osób nieprzeszkolonych. Użytkownicy zaawansowani mogą wyjść poza schemat i próbować nowych rozwiązań.
Drukarka Zortrax M300 Plus jest gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka. Po prostu podłącz i zacznij drukowanie bez dodatkowego montażu. Ekran dotykowy sprawia, że wybór funkcji jest szybki i prosty.
Pliki do druku mogą być przesyłane do drukarki za pomocą WIFI, łącza ethernet, lub za pomocą dowolnego nośnika USB.
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
Drukarka 3D, głowica V3, panele boczne, Z-SUITE, Starter Kit, 2 szpule materiału, uchwyt na szpulę
DODATKOWE INFORMACJE
Każda dostarczana drukarka przepracowuje do 90 godzin podczas testów próbnych w trakcie kontroli jakości.
Wszystkie informacje znajdujące się w tej broszurze i specyfikacji mogą zostać zmienione bez powiadomienia.
  DANE TECHNICZNE            
  • Produkty podobne
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny